Pages Navigation Menu

Portal Turystyki Wiejskiej - Wydarzenia, kwatery, informacje

Impreza firmowa w Szklarskiej Porębie

Impreza firmowa w Szklarskiej Porębie

Imprezy firmowe to doskonała okazja do lepszej integracji pracowników oraz do dobrej zabawy, rozluźnienia się i oderwania na chwilę od codziennych obowiązków.

Jednak zorganizowanie idealnej imprezy firmowej dla pracowników jest dużym wyzwaniem. Poprzeczka jest obecnie zawieszona bardzo wysoko, ponieważ znane firmy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych atrakcji. Jeśli chcesz pozytywnie zaskoczyć swoich pracowników i sprawić im naprawdę dużo radości i frajdy, to dobrym wyborem będzie zabranie ich do malowniczego pensjonatu w Szklarskiej Porębie. Jakie są zalety takiego wyjazdu integracyjnego i dlaczego warto się na niego zdecydować? Jakie atrakcje czekają na zorganizowane grupy w tej okolicy i co warto zobaczyć? Podpowiadamy!

Wyjątkowa miejscowość z przepiękną przyrodą i licznymi atrakcjami

Szklarska Poręba to bardzo popularna destynacja turystyczna, którą każdego roku odwiedza wielu turystów. Mimo to nie ma tam uczucia tłoku i przesadnych tłumów, i można ze spokojem odpocząć od zgiełku i pośpiechu dnia codziennego. To wyjątkowo malownicza miejscowość, która zachwyca przepięknymi widokami oraz naprawdę niesamowitą przyrodą. Duża ilość szlaków turystycznych oraz parków przyrody to idealna okazja do zorganizowania grupowej wycieczki dla pracowników. Aby dodatkowo zaangażować pracowników w lepsze poznawanie się, spacery po szlakach można połączyć z różnymi grami terenowymi oraz zadaniami dla poszczególnych grup.

Pomoże to zacieśnić więzy oraz ułatwi działanie zespołowe, co będzie miało pozytywne skutki również po powrocie do pracy. Ponadto wspólne spacery i wyprawy oraz wysiłek fizyczny to doskonała okazja do dobrej zabawy i możliwość podejmowania rozmów na różne tematy. Wśród bujnej przyrody na pewno milej będzie zawierało się nowe znajomości i rozwijało te już istniejące. Przystanki warto zorganizować w popularnych punktach widokowych, które umożliwiają widok na naprawdę przepiękne tereny górskie lub przy wodospadach, na przykład przy zapierającym dech w piersiach wodospadzie Kamieńczyka czy Szklarki. 

szklarska poręba noclegi z wyżywieniemDzięki temu, że w Szklarskiej Porębie oraz w okolicach znaleźć można wiele ciekawych atrakcji, to na pewno bez problemu zaplanujesz cały wyjazd dla swoich pracowników. Poza wędrówkami po szlakach turystycznych możecie zdecydować się na wizytę w kilku ciekawych muzeach, na przykład Muzeum Ziemi Juna lub Muzeum Mineralogiczne.

Czekają na Was również parki linowe, a także trasy narciarskie zarówno dla miłośników nart biegowych, jak i tych, którzy preferują zjazdy ze stoków o różnej długości i nachyleniu. W tej miejscowości znaleźć można także wiele innych ciekawych atrakcji, między innymi Dom Wlastimila Hofmana czy Chatę Walońską, a także Dom Garharta i Carla Hauptmannów. Warte uwagi w Szklarskiej Porębie są również miejsca, takie jak Skwer Radiowej Trójki, Osada Poszukiwaczy Skarbów i wiele innych.

Wybierz malowniczy pensjonat, w którym każdy poczuje się jak w domu

Ważnym elementem każdego wyjazdu integracyjnego jest wspólne spędzanie czasu. Nie można więc zapomnieć o odpowiedniej bazie noclegowej, gdzie uczestnicy wycieczki nie tylko będą spać, ale również spożywać wspólne posiłki i być może spędzać wieczory na różnych atrakcjach, takich jak gra w karty lub kalambury oraz podczas innych grupowych aktywności, które będą wymagały odpowiedniej współpracy oraz zaangażowania.

Dlatego, aby zapewnić uczestnikom wyjazdu firmowego komfortowe warunki pobytu, warto zdecydować się na Pensjonat Lider. To niezwykle urokliwe miejsce z pokojami o wysokim standardzie, które są schludne i czyste oraz urządzone w przytulny sposób. Dzięki dobrze zaaranżowanej przestrzeni, możliwości dodatkowego zamówienia wyżywienia i zorganizowania na terenie pensjonatu atrakcji integracyjnych, to miejsce na pewno będzie doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na ciekawej lokalizacji oraz miejscu do spania, w którym każdemu będzie wygodnie. Dużym atutem tego miejsca są atrakcyjne zniżki dla dużych grup oraz konkurencyjne ceny i doskonała lokalizacja.