Pages Navigation Menu

Portal Turystyki Wiejskiej - Wydarzenia, kwatery, informacje

Imprezy na lodowcu dla narciarzy i nie tylko

Imprezy na lodowcu dla narciarzy i nie tylko

Wyjazdy w góry, nie tylko rodzime, lecz też i te położone nieco dalej, należą do jednych z najbardziej ulubionych przez Polaków atrakcji w sezonie zimowym.

Przykładowym miejscem może być znajdujący się w Alpach, a cieszący dużą popularnością lodowiec Stubai. Relaks znajdą tam pary, rodziny z dziećmi, zawodowi narciarze i amatorzy oraz single. Krótko mówiąc, wszyscy, którzy kochają zimowe szaleństwo i chcą spędzić wolny czas w innym miejscu niż zwykle. A z jakich okazji wyprawiane są imprezy na lodowcu?

Święta i ferie na lodowcu, czyli zabawa dla każdego

Marzy Ci się świąteczny urlop wolny od wszystkich przygotowań i zapraszania gości? Zabierz zatem rodzinę i spędź czas w miłym gronie na lodowcu! Mnogość atrakcji, pełne wyżywienie i zapewniona opieka nad dziećmi to gwarancja wypoczynku i pełnej swobody. Dostępna jest m.in. nauka jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych, zorganizowane zabawy dla dzieci, a do tego możliwość zrelaksowania się w ośrodkach SPA & wellness. Biuro podróży Beskid Travel w swojej ofercie proponuje imprezy takie jak wigilia, sylwester oraz ferie i cykliczne turnusy tygodniowe pod nazwą Ski & Sun. Imprezy dedykowane dla rodzin z dziećmi.

Inne imprezy organizowane na lodowcu Stubai

Lodowiec Stubai to nie tylko zabawa dla rodzin, lecz również imprezy dla kobiet, młodzieży lub atrakcyjne degustacje różnych smaków. Przykładowe wydarzenia to:

·       Austria Freeski Days

Jest to jednodniowa impreza, dedykowana dla dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat. W ciągu całego dnia będzie można za darmo uczyć się różnych tricków pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

·       Ladies Days

Wydarzenie obejmujące zjazdy na nartach w ramach obozu weekendowego, dedykowanego specjalnie dla pań. W ramach wyjazdu uczestniczki dzielone są na grupy według poziomu zaawansowania, udział wziąć mogą nawet panie początkujące.  Pakiet obejmuje również pobyt w hotelu.

weekend w górach na nartach

·        Choice Splitboard Camp

Kolejna impreza narciarska, tym razem bez względu na płeć, obejmująca pięciodniowy dostęp do stoków narciarskich, pełne wyżywienie i zakwaterowanie, wraz z możliwością relaksu w saunie po całym dniu. Idealny wybór dla miłośników sportu i luksusu.

·       Biwak Sportscheck

Wyjazd weekendowy na lodowiec Stubai dla wszystkich spragnionych dreszczyku. W ofercie zawiera się nocleg w namiocie na lodowcu pod gołym niebem, opieka wykwalifikowanych przewodników górskich oraz skipass na 3 dni.

·       Noc Gourmet Dine & Beer

Impreza jest następstwem przeprowadzonego z sukcesem w najwyższej restauracji w Alpach nocy pod hasłem Gourmet Dine & Wine, zorganizowanej z myślą o degustacji wysokich jakości win, jako że powszechnie wiadomo, iż dobrze dobrane wino jest dobrym ukoronowaniem niemal każdego dania. Organizatorzy Dine & Beer pragną udowodnić, iż rzecz ma się dokładnie tak samo z piwem.

Jak widać, po zapoznaniu się z bogactwem ofert imprezowych na lodowcu Stubai staje się jasne to, że absolutnie nie ma tam miejsca na nudę. Warto rozważyć rodzinny pobyt, wypad w gronie koleżanek, weekend we dwoje lub zlot zapalonych narciarzy w luksusowym ośrodku. Warto na bieżąco śledzić oferty proponowane m.in. przez biuro podróży Beskid Travel, dzięki czemu szybko znajdziesz coś uszytego idealnie na miarę Twoich potrzeb. Wybierz lodowiec Stubai w Alpach i skuś się na przeżycie niezapomnianej zimowej przygody!