Pages Navigation Menu

Portal Turystyki Wiejskiej - Wydarzenia, kwatery, informacje

Agroturystyka w województwie Pomorskim

Agroturystyka w województwie Pomorskim

W województwie pomorskim możemy liczyć na rozliczne atrakcje niedostępne w żadnym innym zakątku Polski. Z uwagi na nadmorskie położenie województwa, klimat panujący nad morzem jest zalecany dla wszystkich osób cierpiących na choroby układu oddechowego i dla dzieci.

W województwie pomorskim znajduje się jedno z popularniejszych celów wycieczek wszystkich turystów podróżujących po Polsce – Hel. Jedno z ciekawszych pod względem budowy geograficznej miejsc – najwęższy fragment ziemi należącej do Polski.

Podczas spędzania wakacji nad morzem, wiele osób doceni stały dostęp do morza, dzięki któremu powietrze jest wyjątkowo czyste i pozbawione alergenów – co jest wytchnieniem dla wszystkich alergików, których męczy katar i załzawione oczy.

Podczas urlopu w ośrodku agroturystycznym możemy liczyć na dostęp do sportów wodnych, niedostępnych w innych częściach kraju, a także jest to świetne miejsce dla wszystkich osób ceniących sobie wędrówki piesze. W miastach pomorskich znajdziemy wiele różnych atrakcji architektonicznych i eleganckich zabytków.Jeden Komentarz

  1. Mieszkam w Trójmieście i każdemu polecam chociaż raz do roku przyjechać, zobaczyć polskie morze. Piękne widoki i zdrowe, czyste powietrze. Uwielbiam letnie kąpiele w Bałtyku!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.